1 Niedziela Wielkiego Postu - 22.02.2015

1.    W środę rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu. Czas umartwienia, pokuty i przebłagania Boga za nasze grzechy. W czasie Wielkiego Postu nie bierzemy udziału w zabawach.

2.    Nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele: W piątek Droga Krzyżowa w Niegosławiu i Karwinie o godz. 1700, w Chełście o 1600, w niedzielę Gorzkie Żale w Niegosławiu bezpośrednio po Mszy św. o godz. 1130, w Karwinie i Chełście przed Mszą św.

3.    Następna niedziela to Dzień Solidarności z misjonarzami – przed kościołem zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.

ogłoszenie burmistrza Drezdenka:

4.    Wszyscy właściciele zamieszkałych nieruchomości zobowiązani są złożyć do Urzędu Miejskiego w Drezdenku nowe deklaracje śmieciowe do 28 lutego br. Więcej informacji na tablicach ogłoszę, stronach internetowych Urzędu Miejskiego i u sołtysów.

5.    Wszystkim naszym parafianom, przybyłym do nas gościom życzę z Bogiem przeżytej niedzieli, Jego łask na nadchodzący tydzień. Proszę pozdrowić chorych i starszych, którzy nie mogą z nami tutaj dziś się modlić. Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.

Szczęść Boże!

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Login Form

Sunday the 1st. | Copyright Parafia Niegosław | Start