1 2 3 4

26 Niedziela Zwykła - 28.09.2014

1. W liturgii tego tygodnia wspominamy w poniedziałek Aniołów Michała, Gabriela i Rafała, we wtorek św. Hieronima, w środę św. Teresę od Dzieciątka Jezus, Aniołów Stróżów, w sobotę św. Franciszka z Asyżu.

2. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Dodatkowa Msza św. w Chełście o godz. 17.00. Odwiedziny chorych od godz. 9.00.

3. W tym tygodniu rozpoczynamy październik – miesiąc różańca. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie po Mszy św.  niedzielę przed drugą Mszą św. – prowadzą Róże Różańcowe. Dzieci do szczególnego udziału zapraszam w poniedziałki, środy i piątki. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania w czwartki.

4. Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców z dziećmi, które mają w tym roku szkolnym przyjąć I Komunię św.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do puszki na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze. Zebrano w Niegosławiu 224 zł, w Chełście 160 zł, w Karwinie 25 zł, razem 409 zł.

6. Proszę w tym tygodniu o skoszenie trawy wokół kościoła i plebanii mieszkańców Kawczyna i Pełczy.

7. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła. Na następną niedzielę proszę, mieszkańców Niegosławia z domu nr 2, 1, 135, 135A tj. panie: Kamilę Fałat, Ilonę Kotyńską, Magdalenę Dębską i Bożenę Rychlewską.

8. Ogłoszenia medyczne:

A. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej z Poznania „Inter-Med” przeprowadza badania USG Doppler drożności kończyn dolnych i szyjnych, oraz USG tarczycy oraz echo serca. Odbędą się one w Krzyżu w przychodni lekarskiej „Provita” przy ul. Wojska Polskiego 24 we wtorek 30 września od godz. 8.00. Badania są odpłatne – koszt jednego badania tylko 55 zł.

B. Badania słuchu – bezpłatne – 9 października (w czwartek) w Drezdenku w przychodni na ul. Kwiatowej 19 od godz. 13.00 (dla osób z problemami słuchu i użytkowników aparatów słuchowych) Zapisy prowadzi przychodnia – tel. 957629359

9. Parafianom i Gościom życzę miłej z Bogiem przeżytej niedzieli. Wszystkim wielu Bożych łask w rozpoczętym tygodniu. Proszę pozdrowić ludzi starszych i chorych, którzy dziś nie mogą z nami tutaj się modlić.

Szczęść Boże!

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Login Form

Thursday the 2nd. | Copyright Parafia Niegosław | Start