3 Niedziela Adwentu - 14.12.2014

1.     Codziennie w Adwencie, w dni powszednie odprawiane są Msze św. roratnie o godz. 1700.

2.     Do odebrania jeszcze poświęcone opłatki na wigilijny stół.

3.     Rozprowadzane są wigilijne świece Caritas cena 5 zł.

4.     Dzień spowiedzi adwentowej w naszej parafii będzie w najbliższą sobotę 20 grudnia. W Niegosławiu o godz. 1100 i 1800 w Chełście o 1000 i Karwinie o 1730. bardzo proszę o skorzystanie w tym dniu z sakramentu pojednania, by Święta spędzić w stanie łaski uświęcającej.

5.     Bóg zapłać za ofiary złożone w poprzednią niedzielę do puszki na Fundusz pomocy Kościołowi na Wschodzie. Zebrano w Niegosławiu 274 zł, w Chełście 114 zł, w Karwinie 17 zł, razem 405 zł.

6.     Proszę o zapisywanie się na prenumeratę „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego” na przyszły rok. Zapraszam dotychczasowych prenumeratorów jak i nowych chętnych.

7.     Dziękuję za sprzątnięcie kościoła. Na następna niedzielę proszę mieszkańców Niegosławia z domu nr 16 tj. panie: Edytę i Emilię Jaroszewicz.

8.     Wszystkim naszym parafianom, przybyłym do nas gościom życzę Bożego błogosławieństwa w rozpoczętym tygodniu. Proszę pozdrowić chorych i starszych, którzy nie mogą z nami tutaj dziś się modlić. Niech nam wszystkim Bóg błogosławi!

Szczęść Boże!

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

Login Form

Sunday the 21st. | Copyright Parafia Niegosław | Start