2 Niedziela Adwentu - 10.12.2017

1.    Dzisiaj II Niedziela Adwentu, w Polsce dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi katolickiemu na Wschodzie. Przed kościołem zbiórka do puszek na ten cel.

2.    Codziennie w Adwencie, w dni powszednie odprawiane są Msze św. roratnie o godz. 1700. Przychodząc na roraty otrzymujemy poszczególne fragmenty hasła, które trzeba będzie ułożyć. Na koniec każdy otrzyma pamiątkę. Zapraszamy!

3.    Konferencja przed chrztem (ostatnia w tym roku) jutro, w poniedziałek – 11 grudnia o godz. 18.00. Udział w niej jest obowiązkowy dla rodziców i chrzestnych.

4.    Do nabycia są opłatki na stół wigilijny. Niech w każdym domu znajdzie się ten parafialny opłatek, tu poświęcony – znak tego że i Wasi księża dzielą się z nim z Wami.

5.    Dzisiejsza składka jak w każdą drugą niedzielę miesiąca – przeznaczona jest na cele inwestycyjne w kościele.

6.    Dzień spowiedzi adwentowej w naszej parafii będzie w czwartek 21 grudnia.

7.    W następną niedzielę 17 grudnia zapraszamy rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na Mszę św. o godz. 11.30 w Niegosławiu i na spotkanie po Mszy św.

8.    Można nabyć już wigilijne świece Caritas (mniejsza 6 zł, większa 15 zł).

9.    Wszystkim naszym parafianom, przybyłym do nas gościom życzymy Bożego błogosławieństwa w rozpoczętym tygodniu. Prosimy pozdrowić chorych i starszych, którzy nie mogą z nami tutaj dziś się modlić.

Szczęść Boże!

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Login Form

Thursday the 14th. | Copyright Parafia Niegosław | Start