4 Niedziela Wielkiego Postu - 26.03.2017

1.     Rozpoczęliśmy rekolekcje. Dziękujemy ks. Jarosławowi Klimczykowi CRL z Gietrzwałdu za to, że podjął trud i radość głoszenia Słowa Bożego w naszej parafii.

Jutro dzień spowiedzi. Przed każdą mszą św. i na początku okazja do spowiedzi – proszę o skorzystanie.

Rekolekcje w poniedziałek, wtorek i środę: dla dzieci szkolnych spotkanie rekolekcyjne w Niegosławiu o 8.30. Dorośli i młodzież w Niegosławiu o 11.00 i 18.00 (w poniedziałek najpierw spowiedź). Specjalne spotkanie młodzieży z ks. rekolekcjonistą w środę po Mszy św. Zapraszamy również starszą młodzież – pracującą i studiującą.

W kościołach filialnych rekolekcje w poniedziałek i wtorek: w Chełście o godz. 10.00, w Karwinie o 17.00.

Zakończenie Mszą św. i Komunią św. Generalną całej parafii w Niegosławiu w środę o godz. 18.00 – zapraszam wszystkich: dzieci, młodzież, dorośli – całej parafii.

2.     Nie zapominajmy o nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach. Zadbajmy również o udział w nich dzieci i młodzieży.

3.     Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy w następną niedzielę na Mszę św. w Niegosławiu na godz. 11.30. Dzieci otrzymają książeczki do nabożeństwa.

4.     Wszystkim naszym parafianom, przybyłym do nas gościom życzymy błogosławionych owoców rekolekcji, Bożych łask w rozpoczętym tygodniu. Prosimy pozdrowić chorych i starszych, którzy nie mogą z nami tutaj dziś się modlić. Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.

Szczęść Boże!

Zapowiedzi Przedślubne

 

Martyna Małgorzata Fałat, panna, zam. Lipno

Kamil Łozowski, kawaler, zam. Krzyż Wlkp.

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Login Form

Sunday the 26th. | Copyright Parafia Niegosław | Start