16 Niedziela Zwykła - 19.07.2015

1.    W liturgii tego tygodnia wspominamy jutro bł. Czesława, w środę św. Marię Magdalenę, w czwartek św. Brygidę, w piątek św. Kingę, w sobotę św. Jakuba Apostoła

2.    W tym tygodniu (w sobotę) wspominamy też św. Krzysztofa – patrona kierowców z tej racji w następną niedzielę w szczególny sposób modlić się będziemy za użytkowników pojazdów samochodowych i jednośladów. Po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo pojazdów, a każdy kierowca, który przyjedzie samochodem otrzyma upominek.

3.    Bóg zapłać za ofiarę złożoną na tacę w ubiegłą niedzielę – przeznaczoną na inwestycje przy kościele.

4.    Proszę w tym tygodniu o skoszenie trawy wokół kościoła i plebanii mieszkańców Marzenina i Czartowa.

5.    Gościmy dziś u nas ks. Artura Zarasia – pracującego w Kazachstanie – wraz z dziećmi, z którymi na co dzień przebywa i którymi się opiekuje w tamtejszym domu dziecka. Po Mszy św. można będzie wesprzeć jego dzieło ofiarą.

6.    Parafia NSPJ w Drezdenku organizuje pielgrzymkę w dniach 28- 30 sierpnia na Górę św. Anny, do Wambierzyc i w Góry Stołowe – koszt 200 zł. Więcej informacji na ogłoszeniu w przedsionku kościoła.

7.    Zapraszam wszystkich sołtysów na zebranie jutro, w poniedziałek po Mszy św. wieczornej w sprawie parafialnych dożynek.

8.    Wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożych łask. Proszę pozdrowić chorych i starszych, którzy nie mogą z nami tutaj dziś się modlić. Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.

Szczęść Boże!

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Login Form

Sunday the 2nd. | Copyright Parafia Niegosław | Start