22 Niedziela Zwykła - 28.08.2016

1.     W liturgii tego tygodnia wspominamy jutro – w poniedziałek – męczeństwo św. Jana Chrzciciela, w czwartek bł. Bronisławę, w sobotę św. Grzegorza Wielkiego.

2.     W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00.

3.     W czwartek – 1 września – rozpoczęcie roku szkolnego. Z tej okazji Msza św. szkolna w Niegosławiu o godz. 8.00, w Chełście o 9.00. Przed Mszą św. – okazja do spowiedzi.

4.     Parafialna Pielgrzymka do Gietrzwałdu za dwa tygodnie. Wyjazd w sobotę 10 września.

5.     Dożynki Parafialne za trzy tygodnie 18 września.

6.     Odpust Podwyższenia Krzyża Świętego w Karwinie za 4 tygodnie – 25 września. Na ten dzień zaprosiliśmy bpa Adama Dyczkowskiego, który poświęci tam tabernakulum i nowy krzyż przy wjeździe do wioski. Uroczystość rozpocznie się w kościele w Karwinie o godz. 11.00

7.     Dziękujemy za ofiary składane na sprzątanie i kwiaty do kościoła.

8.     Wszystkim parafianom i gościom życzymy w rozpoczętym tygodniu Bożych łask. Szczególne życzenia kierujemy do dzieci, młodzieży i nauczycieli, przed którymi ostatnie dni wakacji. Cieszmy się z ostatnich wolnych dni, ze sprzyjającej pogody. Wykorzystajmy je, aby nabrać sił do codziennych obowiązków w nowym roku szkolnym i katechetycznym. Prosimy pozdrowić chorych i starszych, którzy nie mogą z nami tutaj dziś się modlić. Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.

Szczęść Boże!

Zapowiedzi Przedślubne

Radosław  Margan, kawaler, zam. Niegosław

Marta  Mrozik, panna, zam. Drezdenko

 

Damian Patryk  Maciejewski, kawaler, zam. Karwin

Justyna Maria  Jóźwiak, panna, zam. Stare Bielice 

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Login Form

Tuesday the 30th. | Copyright Parafia Niegosław | Start