3 Niedziela Zwykła - 25.01.2015

1.     W liturgii tego tygodnia obchodzimy w poniedziałek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, we wtorek bł. Jerzego Matulewicza, w środę św. Tomasza z Aquinu, w sobotę św. Jana Bosko.

2.     W parafii zakończyła się kolęda – wizyta duszpasterska. Bóg zapłać mieszkańcom Karwina i Kawczyna za życzliwe przyjęcie, gościnność i wszelkie dary.

3.     Dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami zapraszam w następną niedzielę na Mszę św. w Niegosławiu o godz. 11.30. Po mszy św. krótkie spotkanie. Proszę przyjść ze świecami pierwszokomunijnymi.

4.     Pani katechetka wraz dziećmi ze szkoły w Niegosławiu zaprasza na jasełka po Mszy św. o godz. 11.30 w następna niedzielę, tj. 1 lutego.

ogłoszenie medyczne:

5.     Badania nowym profesjonalnym aparacie USG: doppler przepływów szyjnych i kończyn, USG tarczycy, nerek, płuc, echo serca można będzie wykonać częściowo odpłatnie (55zł) w Krzyżu w przychodni lekarskiej PROVITA przy ul. Wojska Polskiego 24 w środę 4 lutego od godziny 8.00. Zaprasza w imieniu Zakładu Opieki Zdrowotnej Inter-Med. z Poznania p. Lidia Galusik.

6.     Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy nam wszystkim w rozpoczętym tygodniu. Proszę pozdrowić chorych, starszych, którzy nie mogą z nami tu dziś się modlić. Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.

Szczęść Boże!

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Login Form

Thursday the 29th. | Copyright Parafia Niegosław | Start