3 Niedziela po Zmartwychwstaniu

1.      W liturgii tego tygodnia obchodzimy w czwartek uroczystość św. Wojciecha. Za tydzień niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania. Można będzie wesprzeć nasze seminarium zakonne składając datki do puszki.

2.      Bóg zapłać za ofiary złożone do puszki w  ubiegłą niedzielę przeznaczone na CARITAS. Zebrano w  Niegosławiu 184 zł, w Chełście 117 zł, w Karwinie 77 zł. Razem 378 zł.

3.      Bóg zapłać za  ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę przeznaczoną na cele inwestycyjne przy kościele. 

4.      Kurs przedmałżeński odbędzie się w Drezdenku w kościele Przemienienia Pańskiego w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę (24, 25, 26 IV) o godz. 19.00. Wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie zawrzeć małżeństwo zachęcam do skorzystania z tej okazji.

5.      Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 zebranie Rady Parafialnej.

6.      Młodzież mająca przyjąć w tym roku sakrament bierzmowania zapraszam wraz z rodzicami w piątek  na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie zaraz po.

7.      Wszystkim parafianom, przybyłym do nas gościom życzę Bożego błogosławieństwa. Proszę pozdrowić wszystkich, którzy z różnych względów nie mogli z nami tu dziś się modlić, zwłaszcza chorych. Niech błogosławieństwo Chrystusa Zmartwychwstałego towarzyszy nam w następnych dniach.

Szczęść Boże!

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Login Form

Sunday the 19th. | Copyright Parafia Niegosław | Start