27 Niedziela Zwykła - 27.09.2015

1.    Bóg zapłać za przygotowanie dożynek parafialnych, za wszelki trud i dary. Dziękuję mieszkańcom Niegosławia, Lipna, Tuczęp, Moczydeł, Marzenina, Pełczy, Czartowa i Kawczyna za ofiary zebrane i złożone z tej okazji. Niech dobry Bóg wynagrodzi wam swym błogosławieństwem.

2.    W liturgii tego tygodnia obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Wacława, we wtorek święto św. Aniołów Gabriela, Michała i Rafała - Apostoła, w środę wspomnienie św. Hieronima, w czwartek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w piątek św. Aniołów Stróżów.

3.    W czwartek rozpoczyna się październik – miesiąc różańca św. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie w Niegosławiu po Mszy św., w niedzielę przed drugą Mszą św. – prowadzą Róże Różańcowe.

4.    W tym tygodniu przypada 1 Piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00

5.    Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek w ubiegłą niedzielę na KUL i Instytut Teologiczny w Zielonej Górze. Zebrano 444 zł.

6.    Do nabycia są kalendarze diecezjalne na następny rok.

7.    Wszystkim parafianom i gościom życzymy w rozpoczętym tygodniu Bożych łask. Proszę pozdrowić chorych i starszych, którzy nie mogą z nami tutaj dziś się modlić. Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.

Szczęść Boże!

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Login Form

Tuesday the 6th. | Copyright Parafia Niegosław | Start