3 Niedziela Zwykła - 22.01.2017

1.     W liturgii tego tygodnia obchodzimy we wtorek wspomnienie św. Franciszka Salezego, w środę Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w czwartek św. Tymoteusza i Tytusa, w piątek bł. Jerzego Matulewicza, w sobotę św. Tomasza z Aquinu.

2.     W następny czwartek – 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, zwane też świętem Matki Bożej Gromnicznej. Można nabyć prawdziwe woskowe gromnice w cenie 12 zł.

3.     Dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami zapraszam w następną niedzielę na Mszę św. w Niegosławiu o godz. 11.30. Po mszy św. krótkie spotkanie.

4.     Zapraszam wszystkich sołtysów na zebranie w sobotę po Mszy św. wieczornej.

5.     27 stycznia przypada Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu. W tym dniu obejmujemy pamięcią i modlitwa wszystkie ofiary Zagłady. W związku z tym bp Tadeusz Lityński udzielił swego poparcia inicjatywie Fundacji Shalom, która apeluje o zapalenie tego dnia o godz. 18.00 świec w oknie każdego domu, jako znaku solidarności z milionami niewinnych ofiar i nadziei na poszanowanie życia ludzkiego. Jest to także znak upamiętnienia polsko-żydowskiej wspólnej historii. 

6.     Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy nam wszystkim w rozpoczętym tygodniu. Proszę pozdrowić chorych, starszych, którzy nie mogą z nami tu dziś się modlić. Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.

Szczęść Boże!

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

Login Form

Tuesday the 24th. | Copyright Parafia Niegosław | Start