1 2 3 4

Wniebowstąpienie Pańskie - 1.06.2014

1.    W liturgii tego tygodnia obchodzimy we wtorek wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy, w czwartek św. Bonifacego. W następną niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2.    Obchodzimy dziś w Polsce Dzień Dziękczynienia Zgodnie z zapowiedzią przed kościołem zbiórka do puszki na budowę Świątyni Opatrzności.

3.    Przedstawiciele naszej młodzieży wybierają się za tydzień na coroczne uroczystości na polach Lednickich. Proszą o wsparcie finansowe tego wyjazdu.

4.    Młodzież mająca przyjąć w tym tygodniu sakrament bierzmowania zapraszam w środę na nabożeństwo i spowiedź na godz. 17.00, otrzymają wtedy krzyżyk i dokument do bierzmowania.

5.    W tym tygodniu I Piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 10.00. W związku z bierzmowaniem tego dnia w Drezdenku o godz. 17.00 nastąpi niewielka zmiana w godzinach mszy św. W Chełście będzie o godz. 16.00, a w Niegosławiu o 17.00. Przed mszą św. okazja do spowiedzi.

6.    Dziękuję za sprzątnięcie kościoła, na najbliższą niedzielę proszę o to mieszkańców Lipna, z domu nr 25 tj. panie: Wiesławę, Darię i Ewelinę Wypiorczyk.

7.    Wszystkim parafianom i gościom życzę Bożych łask. Proszę pozdrowić chorych i starszych, którzy nie mogą z nami tutaj dziś się modlić. Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.

 

Szczęść Boże!

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Login Form

Wednesday the 3rd. | Copyright Parafia Niegosław | Start