12 niedziela Zwykła - 19.06.2016

1.     W liturgii tego tygodnia obchodzimy we wtorek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, w piątek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2.     Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po Mszy św.

3.     Kolejny rok szkolny i katechetyczny dobiega końca. W piątek, 24 czerwca podczas Mszy Świętej o godz. 7.45 podziękujemy dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski w ciągu tego czasu pracy i nauki oraz poprosimy o bezpieczne i szczęśliwe wakacje. Zapraszamy na tę liturgię dzieci, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Spowiedź dzieci w czwartek o godz. 17.30 i piątek od 7.30.

4.     Bóg zapłać za ofiary złożonew ubiegłą niedzielę miesiąca przeznaczone na cele inwestycyjne przy kościele.

5.     Dziś zbiórka do puszek na KUL i Instytut Teologiczny w Zielonej Górze.

6.     Życzliwością i modlitwą pragniemy otoczyć wszystkich obchodzących swoje osobiste uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu. Pamiętamy szczególnie o naszych ojcach z okazji przypadającego w czwartek ich święta, a także o naszych zmarłych, polecając ich nieskończonemu miłosierdziu Boga.

7.     Wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożych łask. Proszę pozdrowić chorych i starszych, którzy nie mogą z nami tutaj dziś się modlić. Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.

Szczęść Boże!

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Login Form

Saturday the 25th. | Copyright Parafia Niegosław | Start